GSMART MW700
Zakres pasma i częstotliwości: EDGE, GSM 850/900/1800/1900 GPRS Class 12
Czas rozmowy: Do 3 i pół godziny
Czas czuwania: Do 150 godzin
Wymiary: 116 x 59 x14.95 mm
Waga: 130g (łącznie z baterią)
Bateria: Litowo-jonowa, 1300 mAh
Ekran: 2.8 cala; 650k kolorów ekran dotykowy QVGA TFT LCD; 240 x 320 pikseli
System operacyjny: Windows Mobile 6 Professional
Procesor: Marvell PXA270, 520MHz
Pamięć: ROM 256MB, RAM64MB
Bluetooth: Bluetooth 2.0 + ERD
Wi-Fi: WLAN 802.11b/g
GPRS: Class B/C, Multi-Slot class 12
WAP: WAP 2.0
USB: Mini USB 1.1
GPS: SiRF Star III
Kamera: 2 mega pikseli z funkcją Auto Focus (Automatyczna regulacja ostrości), cyfrowy teleobiektyw zmiennoogniskowy, nagrywanie sekwencji wideo

Pamięć zewnętrzna: Micro SD Card
Funkcje muzyczne: Odtwarzacz plików MP3
Dźwięki: 192 dzwonki polifoniczne, MP3, AAC, WMA, AMR, WAV, MID.
Poczta elektroniczna: System poczty elektronicznej Windows Mobile Direct Push, SMS, MMS, Windows Live Messenger

Rzeczywisty, faktyczny czas pracy moze być inny - w zależności
od sposobu użycia, wykorzystywania oraz lokalnych parametrów i specyfikacji sieci.

Inteligentny sposób

- MW700 jest wyposażony w system GPS SiRF Star III, który umożliwia łatwą nawigację i wybór drogi do miejsca przenaczenia.
- System lokalizacyjny i nawigacyjny GPS pozwala na dzielenie się godnymi zapamiętania wycieczkami na bieżąco z rodziną lub znajomymi - dzięki możliwości uzyskiwanie fotografii pozycjonowanych geograficznie (zdjęcia z punktami orientacyjnymi), zanotowywanie opisów fotografii i nagrywanie przebytych tras. Nadto w celu wyświetlania i edytowania tych tras - można również wykorzystywać dowolne oprogramowanie map elektronicznych - które obsługuje formaty plików .kmz i .gpx, takie jak chociażby Google Earth. Dzięki MW700, prowadzenie blogów i dzienników internetowych ułatwia wyrażanie swego stylu życia.


Styl

- Wykończony matową powierzchnią która rozgrzewa i pobudza zmysł dotyku, MW700 zdaje się być stworzony wyłącznie dla Twojej dłoni. Wystarczy umieścić swoje palce na 2,8 calowym ekranie dotykowym i naciskać klawisze - aby doświadczyć jedynej w swym rodzaju prostoty metalicznych elementów, co oznacza pełny komfort obsługi.
- Ze swą grubością jedynie 14,95 mm, MW700 jest wyjątkowo cienkim, wygodnym i poręcznym urządzeniem, które ponadto idealnie pasuje i współgra z wszelkimi gustownymi i eleganckimi akcesoriami osobistymi.


Rozwiązania

- MW700 jest zbudowany na procesorze Marvell PXA270 520 MHz z najnowszym systemem operacyjnym Windows Mobile 6 Professional, co czyni sposób komunikowania i zarządzanie danymi bardziej efektywnym oraz bogatym i skutecznym niż kiedykolwiek dotąd.
- System zarządzania kartą SIM uwidacznia dostępny do zapisu obszar pamięci karty i umożliwia kopiowanie lub kasowanie różnorodnych kontaktów w prosty sposób.
- Wbudowany system tworzenia kopii bezpieczeństwa Spb stanowi bardzo użyteczne narzędzie archiwizacji danych - które tworzy i gromadzi kopie danych oraz umożliwia ich odtwarzanie. W celu uzyskania pewności - że ważne dane będą zawsze w pełni zabezpieczone - możliwe jest nawet tworzenie archiwów zaplanowanych z wyprzedzeniem czasowym.